Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3
מישלן משיקה שני צמיגים חדשים!
 Eurobike 2013 הביא איתו יבול של הכרזות על מוצרים ופיתוחים חדשים בתעשיית האופנים. חלק מהמוצרים האלה מתחילים להגיע לישראל עוד השנה ואחרים בשלב מאוחר יותר בשנה הבאה. צמיגי מישלן הכריזו על השקת שני סוגי צמיגים חדשים ב-2014. מישלן ישראל המפעילה חנות online ישירה מהיבואן לצרכן, היא נותנת חסות שלנו ואנחנו שמחים לעדכן אתכם על הכניסה של צמיגי מישלן העולמית לתחום הלוהט – אנדורו!

מישלן חזרה לעולם התחרויות, חתמה חוזי חסות עם רוכבים ושותפים מובילים בסצנה התחרותית, ומשיקה את שני צמיגי האנדורו האלה שמצטרפים לליין עשיר של צמיגים שמייצרת החברה. צמיגי האנדורו אופיינו וייוצרו בצורה שונה לתנאי רכיבה ושימוש שונים, ושניהם משלבים את הטכנולוגיות המובילות של מישלן המתויגות בליין המוצרים שלהם תחת התיוג  "Advanced", ו "Reinforced".

טכנולוגית ה Reinforced משמעותה תוספת של שכבת הגנה נוספת הנמתחת מ- Bead (שול הצמיג) אחד לשני. השכבה הזו משפרת את העמידות וחיות הצמיג לאורך זמן על ידי מניעת התייבשותו, ולכן מפתחיתה תקרי צביטה. הטכנולוגיה מושלמת לשימושי אנדורו.

הצמיגים הנם Tubeless Ready, ומכילים את גומי מסדרת GUM X series שכבר נעשה בו שימוש בסדרת MICHELIN Wild Advanced. מדובר במשפחת תרכובות גומי שמאפשרות לייצר ביצועים משופרים בשלושה תחומים: אחיזה, תגובתיות לרוכב, ועמידות. MAGI X series הוא הפיתוח האחרון של מישלן בתחום הנדסת החומרים והוא פיתוח ייעודי לשימושי אנדורו. שני המרכיבים האלה, לביצועי קצה, פותחו בתחרויות ואירועי הרכיבה של ה-Enduro World Series ותוכננו לספק אחיזה יוצאת דופן.

על מנת לספק לרוכבי אופני הרים עם צמיגים ברמה גבוה במיוחד, החתימה מישלן שני רוכבי קצה מוכרים: פביאן בארל – אלוף העולם בדאונהיל שלוש פעמים, ופייר אדוארד פרי – רוכב פרירייד מוביל. שני המקצוענים האלה עבדו בצורה צמודה עם מהנדסי קבוצת מישלן על פיתוח הצמיגים החדשים.

עדיין לא ניתן לרכוש את הצמיגים החדשים האלה, אבל נעדכן אתכם אם וכאשר יגיע מלאי לארץ. בינתיים תוכלו להתרשם ממבחן צמיגי אול מאונטיין 29: מישלן WILD GRIP'R 29 2.25 שביצע חובב הרוש ב-BIKEPANEL.


 

צמיגים לאופניים

חיפוש צמיגים

חדשות