Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3
Michelin הרימה את הכפפה
  כולם מתלוננים על המחירים בישראל. על זה שב-CRC הרבה יותר זול. שדופקים אותנו… Michelin ישראל החליטה לעשות את הניסוי המעניין ביותר שנעשה פה בתחום צרכנות האופניים: Michelin הרימה את הכפפה, ומצמידה את המחירים למחירי Chain Reaction Cycles! האם ישתלם ל-Michelin ללכת לקראת הרוכב הישראלי? האם כמות הצמיגים שירכשו רוכבי ישראל באתר מישלן תגדל בצורה דרמטית? הכדור עובר אל הרוכב הישראלי בניסוי הגדול ביותר שנעשה במסחר אופניים בישראל!

תקציר מנהלים:
  • מישלן מצמידה מחירים לרמה של CRC!
  • ההטבה – למכניסי קופון BIKEPANEL בתהליך הרכישה. הקופון הוא פשוט שם האתר: BIKPANEL. כתבו זאת בשדה הרלוונטי בעת הקנייה.
  • נתקלתם בצמיג זהה במחיר נמוך יותר באתר CRC? עדכנו את מישלן והמחיר יושווה!
  • תום הניסוי: סוף מרץ 2014, עם אופציה להארכה במידה והוא יוכיח את עצמו.
  • יש כפל מבצעים – מי שרוכש במעל 200 שקלים מקבל חולצה נושמת (עד גמר המלאי). האם זו קניית הצמיגים לאופניים המשתלמת בעולם? כנראה שכן…

אם התוצאה תהייה העדפה דרמטית של הרוכב הישראלי את Michelin – אז יש סיכוי שהניסוי ימשך, אבל אם לא יהיה שינוי דרמטי בהרגלי הצריכה, את התלונות על המחירים בישראל, נצטרך הרוכבים בעיקר להפנות לעצמנו.

במקביל למאמץ להפחית פערים ולשמור את זה כלכלי ומשתלם לרוכב, אנחנו רוצים לקוות שקוראים שלנו, שנהנים מהכתבות אצלנו יתנו להם העדפה כהכרת תודה על תמיכתם באתר שמאפשר לכולם תוכן איכותי בחינם.

חומר למחשבה: כשאתה קונה ב-CRC האם אתה תורם ולו במעט לתרבות האופניים בישראל? האם CRC תומכת ב-Gran Fondo המקומי שלך כדי שיהיה בו יותר פינוקים, יותר רכבי ליווי, יותר צ'ופרים ויותר כיף לרוכבים וכדי שהוא יצליח להתקיים למרות שהוא לא יוכל לעולם להזניק אלפי רוכבים כמו בחו"ל אלא רק מאות? האם CRC או Wiggle מפרסמים בתוכן האופניים הישראלי – זה שאתה נהנה ממנו עכשיו? או באתרים בריטיים, שמקדמים עסקים בריטיים, ושמעבירים כספי רוכבים אל הכלכלה הבריטית?

בעידן שבו השוק הישראלי והאי כלכליות של יצירת תרבות אופניים בתוכו גרמה לפשיטת רגל של שני מגזיני האופניים היחידים שהיו פה, ולסגירתם של כמה וכמה נסיונות דומים לבייקפאנל לפני כן, לספונסרים הקבועים של בייקפאנל יש תפקיד קריטי והם לא עושים את זה לא רק מסיבה מסחרית. הם יודעים שיש להם תפקיד מעבר לשיווק, שהם תורמים לתרבות האופניים בישראל. לאיזה שוק אופניים ולאיזה תרבות אופניים אתה רוצה שהכסף שלך יתגלגל? כי הוא יגלגל שוק ותרבות כזו בכל מקרה, רק השאלה היא האם אתה תהנה מזה, או רוכבים במדינה אחרת? קפטיליזם חזירי הוא התנהגות דו כיוונית – גם של משווקים לעתים, אולם גם של צרכנים: אם הפרשים קטנים מספיקים לרוכבים להוציא את כספם בחו"ל, ואלה לא יראו לפניהם היבטים נוספים, ומרקם חיים רחב יותר, הרוכבים הופכים חלק מאותו משחק בדיוק שמייצר לגיטימציה מוחלטת למשווקים להעלות מחירים.

אנחנו מקווים שכולם מבינים שלא טוענים פה שצריך לשלם ביוקר למי שתומך בתרבות המקומית, אלא שפער סביר הוא משהו שאפשר ואולי גם ראוי לספוג. הכי טוב זה גם וגם: גם תמיכה בתרבות המקומית וגם מחירים תחרותיים. 

מישלן הרימה את הכפפה!


 

צמיגים לאופניים

חיפוש צמיגים

חדשות