Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3
מדוע לקנות צמיגי אופניים איכותיים
 האם ידעתם כי צמיגי אופניים באיכות גבוהה מבטיחים לכם פחות תקרים ונקבים ואחיזת כביש גבוהה משמעותית? לצמיגי האופניים תפקיד חשוב – הם מחברים בין שלדת האופניים לבין הכביש עליו רוכבים. ככל שאיכותם גבוהה יותר, כך גם עמידותם טובה וארוכה יותר לאורך זמן, והאחיזה מושלמת. לכן, חשוב לרכוש רק צמיגי אופניים איכותיים, כאשר בין היצרנים המובילים בעולם ניתן למנות את חברת מישלן: החברה ידועה גם בצמיגי רכבים באיכות גבוהה והיא מייצרת צמיגים לאופניים בשלל גדלים וחתכים, לכל סוגי האופניים הקיימים בשוק.

טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית

חברת מישלין משקיעה משאבים רבים במחקר ובפיתוח של צמיגי אופניים מתקדמים וחדשניים. כל הצמיגים של החברה מיוצרים במפעלים מתקדמים ומחומרי גלם איכותיים בלבד. בנוסף, כדאי לדעת כי החברה מציעה טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך בתחום על מנת לספק לרוכבים אחיזה גבוהה בתנאי שטח וכביש משתנים, לרבות רכיבה על מסלולים רטובים ורכיבה בשטח.

הטכנולוגיה של החברה כוללת, בין השאר, תרכובת כפולה העשויה מגומי 100% במרקם רך יחסית וגומי קשה. שכבת הגומי הקשה נמצאת בצד הפנימי של הצמיג ומטרתה לחזק את הצמיג ולמנוע תקרים ונקבים במהלך הרכיבה, שכבת הגומי הרך מבטיחה אחיזה מעולה בתנאי דרך משתנים. 

חשוב להדגיש כי צמיגים של מישלן מציעים יתרונות רבים בהשוואה לצמיגי אופניים רגילים, יש לזכור כי החברה מתמחה בפיתוח צמיגים גם לאופנועים המשתתפים במרוצי כביש ושטח, והטכנולוגיות משולבות בתהליכי הייצור של צמיגי האופניים.

מישלן מייצרת צמיגים איכותיים בלבד, בעלי סוליה קשיחה ועמידה ובעיצוב אובאלי חדשני עם חתכים וקוביות המבטיחים פינוי יעיל של המים בכביש רטוב, ולמניעת החלקה ופציעות גופניות. בנוסף, כדאי לדעת כי החברה מייצרת צמיגים איכותיים הכוללים סוליה משופעת העשויה מסיבים ישרים בצפיפות ובדחיסות שונה, תוך בחירת חומרים מתקדמת כדי להבטיח משקל קל של הצמיג, פקטור חשוב למקצוענים ולחובבים. 

בטיחות ועמידות

בעת קניית צמיגים לאופניים יש לשים דגש על פרמטרים כמו עמידות, חומרי גלם, משקל, אחריות ומחיר. ככל שהצמיגים איכותיים יותר, כך הרוכב זוכה ליתרונות רבים ויכול לשפר את ביצועיו, ליהנות מאחיזת כביש מעולה, מהגנה יעילה בפני נקבים בדרך וממשקל נמוך יותר. 

צמיגים לאופניים

חיפוש צמיגים

חדשות